Search
Close this search box.

Anton Barać novi predsjednik Gradskog odbora HDZ 1990 Livno

Nakon provedenih unutarstranačkih izbora u gradskoj organizaciji HDZ 1990 Livno, u četvrtak, 23. veljače 2023. godine održana je konstituirajuća sjednica novog saziva Gradskog odbora HDZ 1990 Livno. Na konstituirajućoj sjednici Gradskog odbora jednoglasno je za predsjednika izabran magistar inženjer šumarstva Anton Barać, dok su za dopredsjednike imenovani magistrica prava Irena Periša i magistar inženjer agronomije Mate Vukadin. Dužnost tajnika Gradskog odbora u narednom razdoblju nastavit će obnašat magistar politologije Josip Perković.

Konstituiranjem Gradskog odbora HDZ 1990 Livno završen je izborni proces u gradskoj organizaciji HDZ 1990 Livno nakon čega će uslijediti pripreme za iduće lokalne izbore na kojima HDZ 1990 očekuje pobjedu u utrci za gradonačelnika i poziva sve stranke opozicije na okupljanje radi konačnog zaokreta u gradskoj politici. Mladi i visokoobrazovani članovi Gradskog odbora HDZ 1990 Livno budućnost su Grada Livna.

Anton Barać
Josip Perković, Anton Barać, Irena Periša, Mate Vukadin

Gradski odbor HDZ 1990 Livno sastoji se od 34 člana raspoređenih po temeljnim ograncima:

TO Podhum:

Mate Vukadin, magistar inženjer agronomije

Ivan Vukadin, magistar inženjer strojartsva

Temeljni ogranak Bila-Srđevići

Mate Krželj, ekonomist

Domagoj Mamić, student geografije

Temeljni ogranak Guber – Držanlije:

Nikola Perković, magistar inženjer šumarstva

Miroslav Džepina, prvostupnik inženjer agronomije

Temeljni ogranak Vidoši:

Josip Perković, magistar politologije

Mislav Mišković, šumarski tehničar

Ivana Miloloža, opća gimnazija

Temeljni ogranak Dobro – Zagoričani:

Anita Vidović, magistra pedagogije

Temeljni ogranak Grad Livno – Centar

Jozo Ćosić, magistar politologije

Irena Periša, magistra prava

Ines Kaić Pervan, profesorica hrvatskog jezika i književnosti i

Dinko Barać, diplomirani inženjer medicinske radiologije

Kristina Eranović-Barać, diplomirani ekonomist

Temeljni ogranak Brina – Žabljak

Glorija Bartulica, magistra sestrinstva

Irena Bilić, prvostupnica socijalnog rada

Mate Vrdoljak, prvostupnik inženjer računalstva

Danica Marijan, prehrambeni tehničar

Josip Kojundžija, diplomirani inženjer šumarstva

Anamarija Pelivan, studentica kriminalistike i sigurnosnog menadžmenta

Temeljni ogranak Prikorika – Zastinje

Stipe Badrov, magistar radiološke tehnologije

Anđela Damjanović, šumarski tehničar

Ivan Penić, građevinski tehničar

Diana Čačija, poljoprivredno – prehgrambeni inžinjer

Luka Vujeva, pristupnik računalstva

Temeljni ogranak Priluka:

Petar Marijan, magistar prava

Temeljni ogranak Ljubunčić – Strupnić

Anton Barać, magistar inženjer šumarstva

Domagoj Šarić, magistar inženjer drvne tehnologije

Temeljni ogranak Lištani

dr. Nediljko Rimac, specijalist kirurgije

Božo Perić, magistar računarstva

Stipo Rimac, magistar inženjer šumarstva

Boško Brčić, komercijalist

Temeljni ogranak Orguz

Ante Škondro, inženjer prometa